Юношеские чемпионаты Эстонии - 2002

Eesti kuni 12-aastaste noormeeste MV -

Kohtla-Järve, 5.-8.04.2002

Place Name            	   Rtg Loc  Club           Score Buch. M-Buch.

1 Jezhov, R 1872 MK Maletaht 6.5 31.5 21.5

2 Volodin, A 1900 ABC Chess MK 6 29.5 21.0

3 Sarapik, K 1893 P. Kerese Maleklubi 5.5 30.0 22.0

4 Kasela, S 1897 Kasmar 5 32.5 23.5

5 Moltshanov, I 1800 P.Kerese Maleklubi 5 28.5 19.5

Rumjantsev, J 1800 P.Kerese Maleklubi 5 28.5 19.5

7 Polupan, I 1700 Sillamae "Kalev" 5 25.0 19.0

8 Valner, U 1800 SK Reval-Sport 4.5 31.5 23.0

9 Nestor, K 1800 SK Reval-Sport 4.5 25.0 18.5

10 Kljuiko, I 1800 Maardu SK 4.5 24.5 16.5

11 Jegorov, D 1700 Sillamae "Kalev" 4.5 23.0 18.5

12 Ungru, K 1800 P.Kerese Maleklubi 4.5 22.0 16.5

13 Agurejev, J 1850 ABC Chess MK 4 32.0 23.5

14 Laasmagi, H 1800 Rakvere SK 4 30.5 22.0

15 Turkulets, P 1800 Sillamae "Kalev" 4 30.0 21.0

16 Shapp, V 1600 Diagonaal SK 4 28.0 19.5

17 Vassiljev, K 1800 MK Maletaht 4 24.5 17.5

18 Timmerman, 1700 P.Kerese Maleklubi 4 24.0 17.5

19 Andronov, S 1600 ABC Chess MK 4 24.0 17.0

20 Kurguzov, I 1700 MK Maletaht 4 23.0 16.0

21 Kryzhanovski, N 1800 Sillamae "Kalev" 3.5 30.0 20.5

22 Shkrjabin, A 1700 P.Kerese Maleklubi 3.5 28.5 20.5

23 Gvozdev, M 1700 Diagonaal SK 3.5 27.0 20.5

24 Morozov, A 1700 Sillamae "Kalev" 3.5 26.5 19.0

25 Vaher, M 1800 Rakvere SK 3.5 26.0 18.5

26 Berg, A 1800 Kasmar 3.5 24.0 17.0

27 Tsyvarev, D 1700 MK Maletaht 3.5 22.0 16.5

28 Erdman, J 1700 Diagonaal SK 3.5 22.0 15.5

29 Kropatshov, J 1700 Diagonaal SK 3 24.5 17.5

30 Orava, A 1700 MK Maletaht 3 23.5 16.5

31 Aleksejev, A 1600 Diagonaal SK 3 22.5 16.5

32 Ilkevitsh, G 1700 MK Maletaht 3 21.0 15.0

33 Heinmets, T 1700 Parnumaa MK 3 20.0 14.5

34 Tshugrov, R 1600 MK Maletaht 2.5 24.0 17.0

35 Ponomarjov, A 1700 Avesta 2.5 22.0 16.0

36 Komarov, R 1700 MK Maletaht 2.5 20.5 15.0

37 Gratshjov, A 1600 Diagonaal SK 2.5 18.0 13.0

38 Pak, V. 1600 Diagonaal SK 2.5 16.0 12.0

39 Leskovski, A 1700 Sillamae "Kalev" 2 24.5 18.5

40 Vyhni, M 1600 Rakvere SK 2 22.5 16.0

41 Kasemets, J 1700 Parnumaa MK 2 20.5 14.0

42 Hripkov, I 1600 ABC Chess MK 2 19.0 14.0

43 Liski, J 1600 Avesta 2 16.5 11.0

44 Leiman, G 1600 Rakvere SK 1.5 19.0 14.0

45 Uusmaa, R 1600 Diagonaal SK 1 21.0 14.5

46 Laasik, E 1600 Rakvere SK 0.5 18.5 13.0

No  Name            Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7

1. Volodin, A 23:W 13:W 9:W 4:L 16:W 8:W 2:W

2. Kasela, S 24:W 15:W 11:W 5:W 4:D 3:D 1:L

3. Sarapik, K 25:W 16:D 10:D 21:W 12:W 2:D 7:W

4. Jezhov, R 26:W 17:W 42:W 1:W 2:D 5:W 16:W

5. Agurejev, J 27:W 18:W 12:W 2:L 10:W 4:L 30:L

6. Berg, A 28:D 42:L 24:W 7:L 43:W 14:L 31:W

7. Kljuiko, I 29:D 43:D 31:D 6:W 17:W 19:W 3:L

8. Kryzhanovski, N 30:W 19:D 32:D 26:W 15:D 1:L 11:L

9. Laasmagi, H 31:W 22:W 1:L 30:D 28:D 26:W 12:L

10. Moltshanov, I 32:D 28:W 3:D 42:W 5:L 36:W 13:W

11. Nestor, K 33:W 45:W 2:L 16:L 35:W 28:D 8:W

12. Rumjantsev, J 34:W 36:W 5:L 32:W 3:L 42:W 9:W

13. Turkulets, P 35:W 1:L 29:W 22:D 30:D 32:W 10:L

14. Ungru, K 36:L 32:L 40:W 37:W 34:D 6:W 19:W

15. Vaher, M 37:W 2:L 35:W 25:W 8:D 16:L 22:L

16. Valner, U 38:W 3:D 19:W 11:W 1:L 15:W 4:L

17. Vassiljev, K 39:W 4:L 43:W 27:W 7:L 30:L 28:W

18. Erdman, J 40:W 5:L 30:L 19:L 37:W 27:W 32:D

19. Gvozdev, M 41:W 8:D 16:L 18:W 22:W 7:L 14:L

20. Heinmets, T 42:L 33:L 28:L 40:W 38:W 29:L 27:W

21. Ilkevitsh, G 43:D 29:D 44:W 3:L 32:L 33:L 38:W

22. Jegorov, D 44:W 9:L 33:W 13:D 19:L 34:W 15:W

23. Kasemets, J 1:L 34:L 46:W 36:L 45:L 31:L 39:W

24. Komarov, R 2:L 35:L 6:L 41:W 44:W 43:D 36:L

25. Kropatshov, J 3:L 37:W 34:W 15:L 36:L 45:W 42:L

26. Kurguzov, I 4:L 39:W 45:W 8:L 33:W 9:L 35:W

27. Leskovski, A 5:L 38:W 36:W 17:L 42:L 18:L 20:L

28. Morozov, A 6:D 10:L 20:W 31:W 9:D 11:D 17:L

29. Orava, A 7:D 21:D 13:L 43:L 31:W 20:W 33:L

30. Polupan, I 8:L 41:W 18:W 9:D 13:D 17:W 5:W

31. Ponomarjov, A 9:L 40:W 7:D 28:L 29:L 23:W 6:L

32. Shkrjabin, A 10:D 14:W 8:D 12:L 21:W 13:L 18:D

33. Timmerman, 11:L 20:W 22:L 38:W 26:L 21:W 29:W

34. Tsyvarev, D 12:L 23:W 25:L 44:W 14:D 22:L 43:W

35. Aleksejev, A 13:L 24:W 15:L 45:W 11:L 46:W 26:L

36. Andronov, S 14:W 12:L 27:L 23:W 25:W 10:L 24:W

37. Gratshjov, A 15:L 25:L 39:W 14:L 18:L 40:D 45:W

38. Hripkov, I 16:L 27:L 41:W 33:L 20:L 44:W 21:L

39. Laasik, E 17:L 26:L 37:L 46:D 40:L 41:L 23:L

40. Leiman, G 18:L 31:L 14:L 20:L 39:W 37:D 46:L

41. Liski, J 19:L 30:L 38:L 24:L 46:L 39:W 44:W

42. Shapp, V 20:W 6:W 4:L 10:L 27:W 12:L 25:W

43. Tshugrov, R 21:D 7:D 17:L 29:W 6:L 24:D 34:L

44. Uusmaa, R 22:L :W 21:L 34:L 24:L 38:L 41:L

45. Vyhni, M :W 11:L 26:L 35:L 23:W 25:L 37:L

46. Pak, V. : : 23:L 39:D 41:W 35:L 40:W

Eesti kuni 12-aastaste neidude MV -

Kohtla-Järve, 5.-8.04.

Place Name 		Rtg Loc Club 			Score Buch. M-Buch.

1 Golubenko, V 1936 ABC Chess MK 6 27.5 20.0

2 Rukina, I 1600 Diagonaal SK 5.5 31.0 21.0

3 Laesson, K 1600 SK Reval-Sport 4.5 25.5 19.0

4 Rumjantseva, O 1600 Sillamae "Kalev" 4.5 25.5 18.5

5 Hiiuvain, J 1750 Orissaare NMK 4.5 25.5 18.0

6 Pirovitsh, J 1700 Avesta 4 30.5 22.0

7 Makarova, N 1700 P.Kerese Maleklubi 4 30.0 22.5

8 Barambajeva, D 1600 MK Maletaht 4 26.0 18.5

9 Makarova, K 1600 P.Kerese Maleklubi 4 24.0 16.5

10 Krylova, A 1600 Sillamae "Kalev" 4 23.5 16.5

11 Safjanova, M 1500 MK Maletaht 4 21.0 15.5

12 Narva, A 1600 SK Reval-Sport 3.5 21.5 14.5

13 Farfarovskaja, S 1500 Avesta 2.5 18.5 13.0

14 Turban, T 1500 Rakvere SK 2 29.0 20.5

15 Kuustik, K 1500 SK Reval-Sport 2 22.0 17.0

16 Lutsoja, M 1500 Reval S 1.5 21.5 16.0

17 Belogurova, I 1550 ABC Chess MK 1.5 19.0 14.0

18 Obuhhova, A 1500 Avesta 1 19.5 13.5

No  Name             Feder Rtg  1    2    3    4    5    6    7

1. Golubenko, V 10:L 18:W 9:W 8:W 2:W 3:W 4:W

2. Hiiuvain, J 11:W 6:D 5:L 15:W 1:L 18:W 9:W

3. Makarova, N 12:W 8:W 7:W 10:L 5:W 1:L 11:L

4. Pirovitsh, J 13:W 7:L 17:W 5:D 8:W 10:D 1:L

5. Barambajeva, D 14:W 10:D 2:W 4:D 3:L 6:L 18:W

6. Krylova, A 15:W 2:D 10:L 17:L 18:D 5:W 14:W

7. Laesson, K 16:W 4:W 3:L 11:L 13:W 17:W 10:D

8. Makarova, K 17:W 3:L 13:W 1:L 4:L 14:W 12:W

9. Narva, A 18:L 14:W 1:L 16:W 15:W 11:D 2:L

10. Rukina, I 1:W 5:D 6:W 3:W 11:W 4:D 7:D

11. Rumjantseva, O 2:L 15:W 18:W 7:W 10:L 9:D 3:W

12. Belogurova, I 3:L 17:L 15:L 14:L 16:W 13:D 8:L

13. Farfarovskaja, S 4:L 16:W 8:L 18:D 7:L 12:D 15:D

14. Kuustik, K 5:L 9:L 16:W 12:W 17:L 8:L 6:L

15. Lutsoja, M 6:L 11:L 12:W 2:L 9:L 16:L 13:D

16. Obuhhova, A 7:L 13:L 14:L 9:L 12:L 15:W 17:L

17. Safjanova, M 8:L 12:W 4:L 6:W 14:W 7:L 16:W

18. Turban, T 9:W 1:L 11:L 13:D 6:D 2:L 5:L

Eesti noorte mv. ( 16 a. ) ,

noormehed. 08.02. - 11.02. 2002

Standings

Place Name            Feder Rtg  Club                Score Progr. Buch.

1 Metsalu, T. 1969 P. Kerese Maleklubi 5.5 24.5 31.5

2 Sõskov, V. 2035 MK Maletäht Narva 5.5 23.5 31.5

3 Shlõkov, 2056 Maardu MK 5.5 21.5 30.0

4 Dubrovin, R. 2076 P. Kerese Maleklubi 5 21.5 33.0

5 Kool, L. 2002 Järva noorte MK 5 17.0 25.5

6 Volodin, A. I ABC Chess K-Järve 4.5 20.5 30.5

7 Aleksejev, I. 1927 MK Maletäht Narva 4.5 19.5 29.0

8 Vaganov, A. 1901 P. Kerese Maleklubi 4.5 19.0 25.5

9 Lvov, 1870 MK Maletäht Narva 4.5 18.5 26.0

10 Avtshijev, 1878 Maardu MK 4.5 18.0 27.0

11 Vovk, I. 2028 P. Kerese Maleklubi 4.5 17.5 23.5

12 Gornõi, A. 1918 Akadeemiline MS Tartu 4.5 17.0 25.0

13 Shelajev, O. 2029 P. Kerese Maleklubi 4 18.0 29.5

14 Sorokin, V. 1835 P. Kerese Maleklubi 4 17.5 30.0

15 Kasela, S. 1897 MSK Kasmar K-Nõmme 4 17.5 24.5

16 Tshernõshov, V. 1827 MK Diagonaal K-Järve 4 16.5 27.5

17 Mölder, M. 1855 Rakvere SK 4 15.0 28.0

18 Espenberg, M. 1862 Akadeemiline MS Tartu 4 14.5 26.0

19 Knjazev, D. 1908 P. Kerese Maleklubi 4 14.5 24.5

20 Talviste, S. 1878 Tallinna Vabaettur 4 14.5 22.5

21 Zigailov, S. 1859 Sillamäe "Kalev" 4 13.0 22.5

22 Jezov, 1872 MK Maletäht Narva 3.5 17.0 27.0

23 Sarapik, K. 1893 P. Kerese Maleklubi 3.5 16.5 24.0

24 Krõlov, A. 1886 Sillamäe "Kalev" 3.5 14.5 22.5

25 Kravtshenko, I. 1930 Akadeemiline MS Tartu 3.5 14.0 22.5

26 Kool, K. II Järva noorte MK 3.5 13.5 25.0

27 Rõbinski, A. 1803 P. Kerese Maleklubi 3.5 12.5 21.0

28 Einasto, D. II Akadeemiline MS Tartu 3.5 11.5 23.5

29 Tunka, A. 1822 P. Kerese Maleklubi 3.5 10.5 21.5

30 Kaganski, S. 1891 Valga MK 3 15.0 25.0

31 Vahter, S. III P. Kerese Maleklubi 3 14.5 23.0

32 Alasoo, K. 1881 SK Reval Sport 3 12.5 22.5

33 Kiens, O. III Akadeemiline MS Tartu 3 9.0 22.5

34 Häidberg, M. III Akadeemiline MS Tartu 3 8.0 18.5

35 Rakitin, M. 1802 Valga MK 2.5 13.5 26.0

36 Kukk, S. 1909 SK Reval Sport 2.5 12.5 22.0

37 Artus, K. II Saaremaa MK 2.5 9.5 22.0

38 Konovalik, M. II Akadeemiline MS Tartu 2.5 8.5 21.0

39 Agurejev, J. I ABC Chess K-Järve 2.5 7.5 21.0

40 Kalm, T. III Akadeemiline MS Tartu 2 10.0 21.0

41 Mengel, J. III Surju/Pärnumaa 2 8.0 20.5

42 Liukkonen, E. II Rakvere SK 2 6.0 19.5

43 Jõeleht, J. 1852 P. Kerese Maleklubi 1.5 9.5 26.0

44 Kiviselg, S. III Kilingi - Nõmme 1 5.0 21.0

45 Kraini, J. 1880 P. Kerese Maleklubi 0 0.0 8.5

Cross Table

No Name            Feder Rtg  Total  1    2    3    4    5    6    7

1 Metsalu, T. 1969 5.5 16:1 20:1 23:1 2:½ 6:1 3:½ 4:½

2 Sõskov, V. 2035 5.5 21:1 10:1 8:1 1:½ 4:½ 13:½ 6:1

3 Shlõkov, 2056 5.5 18:½ 17:1 24:1 4:½ 22:1 1:½ 9:1

4 Dubrovin, R. 2076 5 9:1 32:1 7:½ 3:½ 2:½ 10:1 1:½

5 Kool, L. 2002 5 14:0 28:1 18:1 22:0 21:1 30:1 13:1

6 Volodin, A. I 4.5 19:½ 39:1 15:1 7:1 1:0 8:1 2:0

7 Aleksejev, I. 1927 4.5 27:1 22:1 4:½ 6:0 14:½ 18:1 11:½

8 Vaganov, A. 1901 4.5 37:1 43:1 2:0 14:½ 17:1 6:0 22:1

9 Lvov, 1870 4.5 4:0 42:1 41:1 12:1 13:½ 15:1 3:0

10 Avtshijev, 1878 4.5 33:1 2:0 38:1 11:½ 25:1 4:0 28:1

11 Vovk, I. 2028 4.5 43:0 37:1 27:1 10:½ 23:1 16:½ 7:½

12 Gornõi, A. 1918 4.5 35:½ 29:1 14:½ 9:0 26:1 24:½ 16:1

13 Shelajev, O. 2029 4 17:½ 18:½ 21:1 30:1 9:½ 2:½ 5:0

14 Sorokin, V. 1835 4 5:1 15:½ 12:½ 8:½ 7:½ 22:½ 19:½

15 Kasela, S. 1897 4 28:1 14:½ 6:0 43:1 35:1 9:0 17:½

16 Tshernõshov, V. 1827 4 1:0 33:+ 19:½ 24:1 36:1 11:½ 12:0

17 Mölder, M. 1855 4 13:½ 3:0 39:1 19:1 8:0 25:1 15:½

18 Espenberg, M. 1862 4 3:½ 13:½ 5:0 42:1 31:1 7:0 30:1

19 Knjazev, D. 1908 4 6:½ 26:½ 16:½ 17:0 37:1 35:1 14:½

20 Talviste, S. 1878 4 44:1 1:0 26:½ 25:0 29:1 23:½ 31:1

21 Zigailov, S. 1859 4 2:0 34:+ 13:0 44:1 5:0 43:1 32:1

22 Jezov, 1872 3.5 41:1 7:0 40:1 5:1 3:0 14:½ 8:0

23 Sarapik, K. 1893 3.5 38:1 40:1 1:0 35:½ 11:0 20:½ 26:½

24 Krõlov, A. 1886 3.5 42:1 31:½ 3:0 16:0 43:1 12:½ 27:½

25 Kravtshenko, I. 1930 3.5 29:½ 35:½ 43:½ 20:1 10:0 17:0 36:1

26 Kool, K. II 3.5 30:½ 19:½ 20:½ 32:½ 12:0 34:1 23:½

27 Rõbinski, A. 1803 3.5 7:0 44:1 11:0 38:1 30:0 33:1 24:½

28 Einasto, D. II 3.5 15:0 5:0 33:½ 39:1 38:1 36:1 10:0

29 Tunka, A. 1822 3.5 25:½ 12:0 36:0 40:1 20:0 39:1 35:1

30 Kaganski, S. 1891 3 26:½ 36:1 31:½ 13:0 27:1 5:0 18:0

31 Vahter, S. III 3 0:1 24:½ 30:½ 36:0 18:0 37:1 20:0

32 Alasoo, K. 1881 3 34:1 4:0 35:0 26:½ 33:½ 40:1 21:0

33 Kiens, O. III 3 10:0 16:- 28:½ 45:+ 32:½ 27:0 41:1

34 Häidberg, M. III 3 32:0 21:- 37:0 0:1 44:1 26:0 40:1

35 Rakitin, M. 1802 2.5 12:½ 25:½ 32:1 23:½ 15:0 19:0 29:0

36 Kukk, S. 1909 2.5 39:½ 30:0 29:1 31:1 16:0 28:0 25:0

37 Artus, K. II 2.5 8:0 11:0 34:1 41:1 19:0 31:0 38:½

38 Konovalik, M. II 2.5 23:0 45:+ 10:0 27:0 28:0 44:1 37:½

39 Agurejev, J. I 2.5 36:½ 6:0 17:0 28:0 42:1 29:0 43:1

40 Kalm, T. III 2 45:1 23:0 22:0 29:0 41:1 32:0 34:0

41 Mengel, J. III 2 22:0 0:1 9:0 37:0 40:0 42:1 33:0

42 Liukkonen, E. II 2 24:0 9:0 45:+ 18:0 39:0 41:0 44:1

43 Jõeleht, J. 1852 1.5 11:1 8:0 25:½ 15:0 24:0 21:0 39:0

44 Kiviselg, S. III 1 20:0 27:0 0:1 21:0 34:0 38:0 42:0

45 Kraini, J. 1880 0 40:0 38:- 42:- 33:- 0: 0: 0:

Ratings (Intl)

No  Name            Intl Id Rtg  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm

1. Dubrovin, R. 2076 5.0/7 4.76 3 1945 2103

2. Shlõkov, 2056 5.5/7 4.83 10 1913 2143

3. Sõskov, V. 2035 4.5/6 3.66 12 1952 2145

4. Shelajev, O. 2029 4.0/7 4.62 -9 1911 1961

5. Vovk, I. 2028 3.5/6 4.32 -12 1863 1920

6. Kool, L. 2002 4.0/6 3.90 1 1891 2016

7. Metsalu, T. 1969 4.5/6 3.06 21 1961 2154

8. Kravtshenko, I. 1930 3.5/7 4.20 -10 1857 1857

9. Aleksejev, I. 1927 4.5/6 3.12 21 1913 2106

10. Gornõi, A. 1918 3.5/6 3.66 -3 1840 1897

11. Kukk, S. 1909 1.0/4 2.24 -18 1868 1675

12. Knjazev, D. 1908 2.0/4 2.44 -6 1830 1830

13. Vaganov, A. 1901 3.5/5 2.60 13 1890 2039

14. Kasela, S. 1897 3.0/5 2.90 1 1843 1915

15. Sarapik, K. 1893 1.0/4 1.84 -12 1919 1726

16. Kaganski, S. 1891 2.0/5 2.30 -4 1921 1849

17. Krõlov, A. 1886 2.0/5 2.45 -7 1891 1819

18. Alasoo, K. 1881 0.0/3 1.38 -21 1912 913

19. Kraini, J. 1880 0 0

20. Avtshijev, 1878 1.5/4 1.24 4 2017 1930

21. Talviste, S. 1878 1.5/4 1.84 -4 1904 1817

22. Jezov, 1872 1.5/5 2.00 -7 1944 1795

23. Lvov, 1870 2.5/5 1.65 13 1995 1995

24. Espenberg, M. 1862 2.0/5 1.70 4 1981 1909

25. Zigailov, S. 1859 2.0/5 1.80 3 1960 1888

26. Mölder, M. 1855 3.0/6 2.16 12 1954 1954

27. Jõeleht, J. 1852 1.5/6 2.46 -15 1917 1724

28. Sorokin, V. 1835 4.0/7 2.73 19 1918 1968

29. Tshernõshov, V. 1827 3.0/6 2.10 13 1936 1936

30. Tunka, A. 1822 1.5/5 2.05 -9 1887 1738

31. Rõbinski, A. 1803 0.5/4 1.28 -12 1933 1611

32. Rakitin, M. 1802 2.5/7 2.66 -3 1893 1791

33. Agurejev, J. 1.5/4 1860 1773

34. Volodin, A. 3.5/6 1940 1953

35. Artus, K. 0.0/3 1946 947

36. Einasto, D. 1.0/4 1922 1729

37. Konovalik, M. 0.0/3 1858 859

38. Kool, K. 2.5/6 1895 1838

39. Liukkonen, E. 0.0/3 1873 874

40. Häidberg, M. 0.0/1 1881 882

41. Kalm, T. 1.0/5 1870 1630

42. Kiens, O. 0.5/3 1854 1581

43. Kiviselg, S. 0.0/3 1847 848

44. Mengel, J. 0.0/2 1871 872

45. Vahter, S. 1.0/5 1885 1645

Eesti noorte mv. (14 a.)

noormehed 2002, 01.03.-04.03.

Place Name                 Feder Rtg  Club                Score Buch. M-Buch.

1 Volodin, Aleksander I ABC Chess MK K-Järve 6 30.5 21.5

2 Avtshijev, Edgar 1884 Maardu MK 5.5 33.5 24.0

3 Larin, Anton 1910 P. Kerese Maleklubi 5.5 29.0 21.5

4 Mölder, Martin 1855 Rakvere SK K-Järve 5.5 25.5 17.5

5 Jezov, Roman 1880 MK Maletäht Narva 5 32.5 23.5

6 Agurejev, Jevgeni II ABC Chess MK 5 29.5 21.0

7 Zaitshenkov, Aleksei II P. Kerese Maleklubi 5 27.0 20.5

8 Gornõi, Aleksei 1876 Akadeemiline MS 4.5 34.5 24.5

9 Kasela, Sten 1897 Kasmar Kil-Nõmme 4.5 29.0 20.0

10 Vovk, Ilja 2028 P. Kerese Maleklubi 4.5 27.5 20.5

11 Sarapik, Kristjan 1838 P. Kerese Maleklubi 4.5 26.0 18.0

12 Einasto, Dennis II Akadeemiline MS 4.5 22.5 17.0

13 Knjazev, Dmitri 1860 P. Kerese Maleklubi 4 31.5 22.5

14 Vaganov, Aleksander I P. Kerese Maleklubi 4 28.0 20.5

15 Espenberg, Mikk 1825 Akadeemiline MS 4 27.0 19.5

16 Zaplava, Vladimir II P. Kerese Maleklubi 4 25.5 17.5

17 Rosenbaum, Oliver III MK Tallinna Vabaettur 4 24.0 17.0

18 Adelevitsh, Artur 1790 Valga MK 4 23.0 17.0

19 Tolmatsov, Juri II ABC Chess MK K-Järve 4 20.0 14.0

20 Gvozdev, Mihhail III MK Diagonaal 4 18.0 13.5

21 Rakitin, Mihail 1850 Valga MK 3.5 29.5 20.5

22 Solovjov, Vladislav II MK Olympic Loksa 3.5 27.0 20.0

23 Krõzanovski, Nikolai II Sillamäe "Kalev" 3.5 26.0 18.5

24 Kompus, Veiko II Rakvere SK 3.5 25.0 19.0

25 Kropatsov, Juri III MK Diagonaal 3.5 23.0 15.0

26 Vaher, Mihkel II Rakvere SK 3.5 22.5 16.5

27 Heinmets, Tõnu III Pärnumaa MK /Paikuse 3.5 20.0 13.5

28 Titov, Viktor II ABC Chess MK K-Järve 3 25.5 19.0

29 Krinitski, Nikolai II MK Maletäht Narva 3 24.0 17.5

30 Tikerpuu, Sander II Kilingi-Nõmme 3 24.0 17.0

31 Turkulets, Pavel II Sillamäe "Kalev" 3 23.0 17.0

32 Mengel, Johannes III Surju/Pärnumaa 3 22.5 16.5

33 Lekarev, Andrei III P. Kerese Maleklubi 3 22.5 15.5

34 Berholts, Artjom II Sillamäe "Kalev" 3 21.5 14.5

35 Issatshenko, Nikolai II Sillamäe "Kalev" 3 21.0 15.5

36 Kasemets, Janari III Pärnumaa MK /Paikuse 3 20.5 16.0

37 Lind, Uku-Rasmus III Saaremaa MK 2.5 22.0 17.0

38 Laasmägi, Hando II Rakvere SK 2.5 21.0 14.5

39 Voronin, Donat II P. Kerese Maleklubi 2.5 20.5 15.5

40 Kiviselg, Silver 1600 Kilingi-Nõmme 2 22.5 17.5

41 Zaitsev, Tõnis III Pärnumaa 2 20.5 15.0

42 Berg, Arvi II Kasmar 2 20.0 15.0

43 Pikkmets, Tauri III Pärnumaa MK 1.5 25.0 18.0

44 Tegova, Heiko III Pärnumaa MK 1.5 22.5 16.0

45 Soo, Raivis III Viljandi MS 1 20.5 15.0

Cross Table

No Name           Feder Rtg  Total  1    2    3    4    5    6    7

1 Volodin, A I 6 25:1 5:½ 21:1 8:1 13:1 2:½ 10:1

2 Avtshijev, E 1884 5.5 27:1 3:1 8:½ 9:1 10:1 1:½ 5:½

3 Larin, A 1910 5.5 38:1 2:0 16:1 24:1 11:1 5:½ 8:1

4 Mölder, M 1855 5.5 28:1 29:0 31:1 23:1 6:½ 13:1 19:1

5 Jezov, R 1880 5 7:1 1:½ 24:½ 30:1 18:1 3:½ 2:½

6 Agurejev, J II 5 33:1 8:0 28:1 17:1 4:½ 9:1 7:½

7 Zaitshenkov, A II 5 5:0 27:1 41:1 14:½ 15:1 18:1 6:½

8 Gornõi, A 1876 4.5 16:1 6:1 2:½ 1:0 12:1 14:1 3:0

9 Kasela, S 1897 4.5 22:1 14:1 15:½ 2:0 21:1 6:0 26:1

10 Vovk, I 2028 4.5 23:½ 34:1 44:1 15:1 2:0 11:1 1:0

11 Sarapik, K 1838 4.5 31:1 37:1 29:1 13:½ 3:0 10:0 22:1

12 Einasto, D II 4.5 43:1 13:0 37:1 22:½ 8:0 25:1 21:1

13 Knjazev, D 1860 4 30:1 12:1 17:1 11:½ 1:0 4:0 14:½

14 Vaganov, A I 4 36:1 9:0 19:1 7:½ 22:1 8:0 13:½

15 Espenberg, M 1825 4 26:1 32:1 9:½ 10:0 7:0 28:1 16:½

16 Zaplava, V II 4 8:0 36:1 3:0 37:1 31:1 26:½ 15:½

17 Rosenbaum, O III 4 35:1 40:1 13:0 6:0 23:1 21:0 30:1

18 Adelevitsh, A 1790 4 39:1 44:½ 23:½ 29:1 5:0 7:0 31:1

19 Tolmatsov, J II 4 21:0 43:1 14:0 45:1 40:1 24:1 4:0

20 Gvozdev, M III 4 40:0 22:0 43:1 28:½ 34:½ 29:1 39:1

21 Rakitin, M 1850 3.5 19:1 24:½ 1:0 35:1 9:0 17:1 12:0

22 Solovjov, V II 3.5 9:0 20:1 32:1 12:½ 14:0 33:1 11:0

23 Krõzanovski, N II 3.5 10:½ 42:1 18:½ 4:0 17:0 32:1 24:½

24 Kompus, V II 3.5 45:1 21:½ 5:½ 3:0 30:1 19:0 23:½

25 Kropatsov, J III 3.5 1:0 30:0 42:½ 36:1 35:1 12:0 40:1

26 Vaher, M II 3.5 15:0 35:½ 39:½ 41:1 29:1 16:½ 9:0

27 Heinmets, T III 3.5 2:0 7:0 33:½ 42:½ 43:½ 44:1 37:1

28 Titov, V II 3 4:0 33:1 6:0 20:½ 44:1 15:0 34:½

29 Krinitski, N II 3 41:1 4:1 11:0 18:0 26:0 20:0 43:1

30 Tikerpuu, S II 3 13:0 25:1 40:1 5:0 24:0 42:1 17:0

31 Turkulets, P II 3 11:0 45:1 4:0 32:1 16:0 40:1 18:0

32 Mengel, J III 3 34:1 15:0 22:0 31:0 38:1 23:0 0:1

33 Lekarev, A III 3 6:0 28:0 27:½ 38:1 39:1 22:0 35:½

34 Berholts, A II 3 32:0 10:0 36:1 39:½ 20:½ 37:½ 28:½

35 Issatshenko, N II 3 17:0 26:½ 38:1 21:0 25:0 41:1 33:½

36 Kasemets, J III 3 14:0 16:0 34:0 25:0 0:1 45:1 42:1

37 Lind, U III 2.5 42:1 11:0 12:0 16:0 45:1 34:½ 27:0

38 Laasmägi, H II 2.5 3:0 39:½ 35:0 33:0 32:0 0:1 44:1

39 Voronin, D II 2.5 18:0 38:½ 26:½ 34:½ 33:0 43:1 20:0

40 Kiviselg, S 1600 2 20:1 17:0 30:0 44:1 19:0 31:0 25:0

41 Zaitsev, T III 2 29:0 0:1 7:0 26:0 42:0 35:0 45:1

42 Berg, A II 2 37:0 23:0 25:½ 27:½ 41:1 30:0 36:0

43 Pikkmets, T III 1.5 12:0 19:0 20:0 0:1 27:½ 39:0 29:0

44 Tegova, H III 1.5 0:1 18:½ 10:0 40:0 28:0 27:0 38:0

45 Soo, R III 1 24:0 31:0 0:1 19:0 37:0 36:0 41:0

Ratings (Intl)

No  Name                 Feder Intl Id Rtg  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm

1. Vovk, Ilja 2028 2.0/3 2.19 -3 1849 1974

2. Larin, Anton 1910 2.5/4 2.24 4 1870 1965

3. Kasela, Sten 1897 1.5/3 1.68 -3 1853 1853

4. Jezov, Roman 1880 2.0/3 1.59 6 1861 1986

5. Gornõi, Aleksei 1876 0.5/2 0.94 -6 1897 1704

6. Knjazev, Dmitri 1860 0.5/2 1.04 -7 1847 1654

7. Mölder, Martin 1855 1.0/1 0.49 7 1860 2859

8. Rakitin, Mihail 1850 0.0/1 0.43 -6 1897 898

9. Sarapik, Kristjan 1838 0.5/3 1.11 -9 1933 1660

10. Espenberg, Mikk 1825 0.5/2 0.62 -1 1963 1770

11. Adelevitsh, Artur 1790 0.0/1 0.38 -6 1880 881

12. Kiviselg, Silver 1600 0 0

13. Avtshijev, Edgar 1884 4.0/5 2.25 27 1918 2158

14. Vaganov, Aleksander I 0.5/3 1878 1605

15. Volodin, Aleksander I 5.0/6 1896 1946

16. Agurejev, Jevgeni II 1.5/3 1876 1876

17. Berg, Arvi II 0 0

18. Berholts, Artjom II 0.0/1 2028 1029

19. Einasto, Dennis II 1.0/3 1862 1737

20. Issatshenko, Nikolai II 0.0/1 1850 851

21. Kompus, Veiko II 1.0/3 1880 1755

22. Krinitski, Nikolai II 1.0/3 1828 1703

23. Krõzanovski, Nikolai II 1.0/3 1891 1766

24. Laasmägi, Hando II 0.0/1 1910 911

25. Solovjov, Vladislav II 0.0/2 1868 869

26. Zaitshenkov, Aleksei II 2.0/3 1832 1845

27. Zaplava, Vladimir II 0.5/3 1870 1597

28. Tikerpuu, Sander II 1.0/3 1780 1655

29. Titov, Viktor II 0.0/2 1840 841

30. Tolmatsov, Juri II 1.0/3 1768 1643

31. Turkulets, Pavel II 1.0/4 1771 1578

32. Vaher, Mihkel II 0.0/2 1861 862

33. Voronin, Donat II 0.0/1 1790 791

34. Gvozdev, Mihhail III 0.0/1 1600 601

35. Heinmets, Tõnu III 0.0/1 1884 885

36. Kasemets, Janari III 0 0

37. Kropatsov, Juri III 1.0/1 1600 1613

38. Lekarev, Andrei III 0 0

39. Lind, Uku-Rasmus III 0.0/1 1838 839

40. Mengel, Johannes III 0.0/1 1825 826

41. Pikkmets, Tauri III 0 0

42. Rosenbaum, Oliver III 1.0/3 1770 1645

43. Soo, Raivis III 0 0

44. Zaitsev, Tõnis III 0 0

45. Tegova, Heiko III 0.5/3 1806 1533

Eesti noorte mv. (14 a.) neiud 2002,

01.03.-04.03.

Place Name                   Feder Rtg  Club                Score Buch. M-Buch.

1 Golubenko, Valentina 1936 ABC Chess MK K-Järve 7 28.5 20.0

2 Vahtra, Tuuli 1871 Viljandi MS 5 30.0 20.0

3 Pritshetnikova, Olga 1801 Sillamäe "Kalev" 4.5 31.5 21.0

4 Pirovitsh, Julia III MK Maletäht Narva 4.5 22.0 16.5

5 Oja, Kertu 1796 Akadeemiline MS Tartu 4 29.0 20.0

6 Hiiuväin, Janika II Orissaare Noorte MK 4 28.5 20.0

7 Oja, Liis 1790 Akadeemiline MS Tartu 4 28.0 20.5

8 Rukina, Irina III MK Diagonaal 4 26.0 19.0

9 Rumjantseva, Olga III Sillamäe "Kalev" 4 24.5 17.5

10 Makarova, Kermen III P. Kerese Maleklubi 4 24.5 17.0

11 Jermolina, Jekaterina II P. Kerese Maleklubi 4 23.5 18.5

12 Makarova, Natalia II P. Kerese Maleklubi 3.5 28.5 19.5

13 Baloban, Lilia 1705 Sillamäe "Kalev" 3.5 25.0 16.0

14 Volosatova, Jekaterina II Sillamäe "Kalev" 3.5 21.5 15.5

15 Käos, Kreete III P. Kerese Maleklubi 3.5 21.0 15.5

16 Zaluzjeva, Anna II MK Maletäht Narva 3 22.5 17.0

17 Barambajeva, Dzamilja III MK Maletäht Narva 3 21.5 16.0

18 Sorokina, Aleksandra III Sillamäe "Kalev" 2.5 24.0 17.5

19 Lutsoja, Marianne III SK Reval-Sport 2.5 19.0 15.0

20 Neverovskaja, Kaili 1540 Viljandi MS 2 22.0 17.0

21 Soo, Reelika 1604 Viljandi MS 1 22.0 16.5

Cross Table

No Name              Feder Rtg  Total  1    2    3    4    5    6    7

1 Golubenko, V 1936 7 12:1 13:1 5:1 2:1 3:1 7:1 10:1

2 Vahtra, T 1871 5 16:1 6:½ 3:1 1:0 12:1 5:1 7:½

3 Pritshetnikova, O 1801 4.5 14:1 10:1 2:0 7:1 1:0 11:½ 5:1

4 Pirovitsh, J III 4.5 20:1 11:½ 7:0 18:1 16:½ 6:½ 12:1

5 Oja, K 1796 4 17:1 18:1 1:0 8:1 6:1 2:0 3:0

6 Hiiuväin, J II 4 8:1 2:½ 13:½ 10:1 5:0 4:½ 11:½

7 Oja, L 1790 4 15:½ 21:1 4:1 3:0 14:1 1:0 2:½

8 Rukina, I III 4 6:0 0:1 11:1 5:0 13:1 10:0 16:1

9 Rumjantseva, O III 4 11:½ 15:½ 12:½ 13:½ 10:0 0:1 17:1

10 Makarova, K III 4 21:1 3:0 20:1 6:0 9:1 8:1 1:0

11 Jermolina, J II 4 9:½ 4:½ 8:0 21:1 17:1 3:½ 6:½

12 Makarova, N II 3.5 1:0 19:1 9:½ 17:1 2:0 14:1 4:0

13 Baloban, L 1705 3.5 19:1 1:0 6:½ 9:½ 8:0 16:½ 18:1

14 Volosatova, J II 3.5 3:0 16:1 18:½ 15:1 7:0 12:0 20:1

15 Käos, K III 3.5 7:½ 9:½ 17:0 14:0 20:1 18:½ 0:1

16 Zaluzjeva, A II 3 2:0 14:0 21:1 19:1 4:½ 13:½ 8:0

17 Barambajeva, D III 3 5:0 20:1 15:1 12:0 11:0 19:1 9:0

18 Sorokina, A III 2.5 0:1 5:0 14:½ 4:0 19:½ 15:½ 13:0

19 Lutsoja, M III 2.5 13:0 12:0 0:1 16:0 18:½ 17:0 21:1

20 Neverovskaja, K 1540 2 4:0 17:0 10:0 0:1 15:0 21:1 14:0

21 Soo, R 1604 1 10:0 7:0 16:0 11:0 0:1 20:0 19:0

Ratings (Intl)

No  Name                   Feder Intl Id Rtg  Score Exp. Chg*K  Rav Rprfm

1. Golubenko, Valentina 1936 5.0/5 3.45 24 1793 2792

2. Vahtra, Tuuli 1871 2.5/4 2.24 4 1831 1926

3. Pritshetnikova, Olga 1801 2.0/4 1.72 4 1848 1848

4. Oja, Kertu 1796 0.0/3 1.20 -18 1869 870

5. Oja, Liis 1790 1.5/4 1.92 -6 1803 1716

6. Baloban, Lilia 1705 0.0/1 0.21 -3 1936 937

7. Soo, Reelika 1604 0.0/2 0.84 -12 1665 666

8. Neverovskaja, Kaili 1540 1.0/1 0.41 9 1604 2603

9. Hiiuväin, Janika II 1.0/3 1791 1666

10. Jermolina, Jekaterina II 1.5/2 1703 1716

11. Makarova, Natalia II 0.0/2 1904 905

12. Zaluzjeva, Anna II 1.5/3 1727 1727

13. Volosatova, Jekaterina II 1.0/3 1710 1585

14. Barambajeva, Dzamilja III 1.0/2 1668 1668

15. Käos, Kreete III 1.5/2 1665 1678

16. Lutsoja, Marianne III 1.0/2 1655 1655

17. Makarova, Kermen III 2.0/4 1720 1720

18. Pirovitsh, Julia III 1.0/2 1665 1665

19. Rukina, Irina III 1.0/2 1751 1751

20. Rumjantseva, Olga III 0.5/1 1705 1705

21. Sorokina, Aleksandra III 0.0/2 1751 752

Eesti kuni 18-aastaste noorte meistrivõistluste tulemused

Noormehed:

Punkte Progr.

1. R.Gogin (MK "Olympic") 2201 5,5 (21,5)

2. R.Dubrovin (P.Kerese MK) 2076 5 (23,0)

3. N.Danilov (Tall Vabaettur) 2277 5 (20,5)

4. V.Sõskov (MK "Maletäht") 2035 5 (18,5)

5. I.Vovk (P.Kerese MK) 2028 4,5 (13,5)

6-9. J.Timoshin (P.Kerese MK) 2212 4 (20,0)

6-9. V.Slõkov (Maardu MK) 2056 4 (18,0)

6-9. O.Shelajev (P.Kerese MK) 2029 4 (15,5)

6-9. V.Polonski (Tall. Vabaettur) 2150 4 (12,0)

10-15. D.Gomon (Tall. Vabaettur) 2175 3,5 (16,5)

10-15. B.Shelajev (P.Kerese MK) 1956 3,5 (16,0)

10-15. S.Kanep (Võru MK) 2030 3,5 (15,5)

10-15. P.Värk (Järva Noorte MK) 2091 3,5 (15,0)

10-15. T.Metsalu (P.Kerese MK) 1969 3,5 (13,5)

10-15. L.Kool (Järva Noorte MK) 2002 3,5 (12,5)

16-18. A.Volodin (ABC Chess MK) 1900 3 (14,5)

16-18. A.Larin (P.Kerese MK) 1910 3 (12,0)

16-18. M.Mölder (Rakvere SK) 1855 3 (8,0)

19. V.Smirnov (Maardu MK) 2056 2,5 (11,0)

20. A.Lõgun (P.Kerese MK) 1937 2 (7,5)

21. S.Kukk (SK "Reval-Sport") 1909 1 (3,0)

22. E.Avtshijev (Maardu MK) 1878 0,5 (0,5)

Kohtunikud

T.Truus, M.Kinsigo, R.Ruus

Комментарии (0)