Календарь соревнований SK Maletäht 2004

TURNIIRAEGKOHTKORRALDAJA
1Eesti noorte lahtised esivõistlused2-5.01TallinnT- Truusi MMK
213.rahv. Kiirturniir "Meenutudes P.Kerest"2-4.01TallinnESS "Kalev"
3Eesti noorte malelaager6-9.01TallinnEesti Maleliit
4Narva noorte karikavõistlused kiirmalesjaan.-maiNarva LMSK "Maletäht", "Avesta"
5SK "Maletäht" avatud karikavõistlusediga reedeNarva LMSK "Maletäht"
6Eesti Maleklubide MV eelring23-25.01TallinnEesti Maleliit
7Narva tüdrukute MV28-31.01Narva LMSK "Maletäht",Avesta"
8Eesti MV kadetid (16-a. poisid ja tütrukud)6-9.02TartuAkadeemia MS
9Narva noorte MV18-21.02Narva LMSK "Maletäht", "Avesta"
103 Male-lauatennise kahevõistlused22.02SK "Narova"SK "Maletäht"
11Eesti MV (14-a. poisid ja tüdrukud)27.02-1.03TallinnSK "Reval-Sport"
12Narva MV võistkondlikud 5-10 kl.3-5.03Narva LMSK "Maletäht", "Avesta"
13Eesti Maleklubide MV I ring5-7.03TallinnEesti Maleliit
14Narva MV (10-a. poisid ja tüdrukud)16-18.03Narva LMSK "Maletäht", "Avesta"
15Eesti noorte MV (18-a. noormehed)12-15.03TallinnMK "Vabaettur"
16Eesti üliõpilaste MV-d21-03TartuTartu Ülikooli MK
17Narva noorte välkmale MV20.03Narva LMSK "Maletäht", "Avesta"
18Lastevõistlused "Isa ja mina"27.03Narva LMSK "Maletäht"
19Eesti Maleklubide MV II ring2-4.04TallinnEesti Maleliit
20Eesti MV (12-a. poisid ja tüdrukud)2-5.04KuressaareSaaremaa MK
21Eesti välkmale MV (täiskasvanud ja noored)10-11.04TallinnEesti Maleliit/T.Truusi MKK
22L. Olli mälestusturniir kiirmales24.04TallinnSL Õhtuleht / EML
23Eesti MV (10-a. poisid ja tüdrukud)7-9.05PaideJarva NMK
24Eesti noorte kiirmale MV-d15-16.05K.-JarveJarve Vene Gümn.
25Maardu Karikaturniir23-25.05MaarduMaardu MK
27Eesti meeste MV15-25.05TallinnEesti Maleliit
29Ida-Virumaa 4 klubi malematš (noorte kuni 10a)22.05.Kohtla-JärveMK "Diagonaal"
30Rahvusvaheline kiirturniir "Tartu suvi"12-14.06TartuAkadem. Maleselts
31I. Raua memoriaal2-4.07ViljandiEesti Maleliit
32Eesti klubide MV välkmales24-25.07PärnuMSK "Kasmar"
33Eesti-Soome 100 lauamatš males18.07TallinnEesti Maleliit
34Noorte Euroopa MV-d27.07-7.08KapadokiaTürgi
35L. Olli Memorial kiirmalesaug.-sept.Uus-KülaSillamäe
36Maletäht lahtised MVsept.Narva LMSK "Maletäht"
37Narva noorte karikavõistlused kiirmalessept.-dets.Narva LMSK "Maletäht"
38G. Uusi Mälestusturniir24-26.09TartuAkadeemiline MS
39Noorte Mailma meistrivõstlused (10-18 a.)23.10-2.11IraklionFIDE / Kreeka
40Ida-Virumaa lahitsed MV (täiskasvanud ja noor.)15-17.10K.-JarveMK "Diagonaal"
41Eesti noorte MV (võistk.)NarvaSK "Maletäht"
42Narva meeste 46.MV31.10-5.12NarvaSK "Maletäht"
434 klubi Malematš ( kuni 10 a)nov.NarvaSK "Maletäht"
442004 Jõuluturniir III etapp18-19.12NarvaMK "Maletähtl"
45Eesti meeste MV kiirmales4-5.12TallinnEesti Maleliit

Комментарии (0)